Kontaktujte nás na
+421 905 979 095

Nehnuteľnosti a reality na predaj v Turecku .

ZABEZPEČTE SI VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ

Kariéra v realitnej spoločnosti REAL PROSPERITY

REAL PROSPERITY s.r.o. hľadá do svojich radov profesionálnych obchodníkov, s perspektívou firemného rastu. Pridajte sa k nám a naučíme Vás obchodovať s nehnuteľnosťami a naučíme vás komunikovať s klientmi na profesionálnej úrovni v súlade s etickým kódexom našej spoločnosti.

Náplň práce:
aktívne vyhľadávanie obchodných prípadov,
kontakt so záujemcami pri sprostredkovaní predaja, kúpy alebo prenájmu nehnuteľnosti,
vedenie obchodných stretnutí a realizácia obhliadok,
práca s databázou realitnej spoločnosti,
obhliadky nehnuteľností,
zabezpečenie podkladov pri prevode nehnuteľností,
komunikácia s rôznymi inštitúciami.

Ponúkaný plat: provízny systém

Druh pracovného pomeru: živnosť – druh - sprostredkovateľská činnosť,

Miesto práce:
Prešovský kraj, Košický kraj

Ponúkame:
prácu z domu,
firemné školenia,
motivujúci systém práce, ohodnotenie podľa výsledkov

Požiadavky:
chuť pracovať,
obchodný talent,
príjemné a seriózne vystupovanie,
vodičský preukaz skupiny B - výhodou
znalosť PC a internetu užívateľsky - doškolíme
mobilný telefón,
ochota na sebe pracovať a vzdelávať sa,
samostatnosť,
spoľahlivosť,
komunikatívnosť,
flexibilita,
lojálnosť voči firme,
predchádzajúce skúsenosti na pozícii sprostredkovateľ alebo obchodník s realitami výhodou.

Termín nástupu: ihneď

Ak máte záujem budovať kariéru v našej spoločnosti a ste ambiciózny, flexibilný, komunikatívny, máte obchodný talent, živnostenský list a zvládate vysoké pracovné nasadenie, tak neváhajte a pridajte sa k nám. Pošlite životopis na e-mailovú adresu kariera@realprosperity.sk. S každým záujemcom si dohodneme osobné stretnutie.

Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti REAL PROSPERITY s.r.o., A. Matušku 6321/5, 080 01 Prešov. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do Osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č.428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 2 rokov a podľa § 20 odst. 3 citovaného zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať do lehoty 30 dní. Po období 2 rokov budú údaje vymazané.

Spoločnosť REAL PROSPERITY s.r.o. si vyhradzuje právo na zmeny a úpravy zobrazených informácií. Spoločnosť nenesie zodpovednosť voči iným subjektom za priame aj nepriame následky škôd, ktoré vznikli použitím týchto informácií.

Realitný softvér backOFFICE®