*


Kontaktujte nás na
+421 905 979 095


Nehnuteľnosti a reality na predaj v Turecku .

Nehnuteľnosti a reality na predaj v Turecku .

ZABEZPEČTE SI VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ

ZABEZPEČTE SI VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ

REFERENCIE OD KLIENTOV


Klient: Jozef Moroščák
Ďakujem p. Markovej za veľmi cenenú spoluprácu a skvelý profesionálny prístup pri sprostredkovaní kúpy bytu. Prajem jej veľa ďalších pracovných úspechov.

Klient: Mgr. Stanislava Krajňáková Stančeková
S prístupom realitnej maklérky pani Markovej sme boli veľmi spokojní už pri obhliadkach nehnuteľností, o ktoré sme mali potenciálny záujem, na základe tejto skutočnosti sme sa pri predaji našej nehnuteľnosti rozhodli osloviť práve pani Markovú a naša skúsenosť sa potvrdila, keďže sme nadmieru spokojní s jej prístupom, pohotovosťou a celkovou starostlivosťou o priebeh predaja.

Klient: Vladimír Varga - licenčný futbalový agent SFZ – FIFA
V súčasnosti je na slovenskom trhu veľa firiem i osôb zaoberajúcich sa realitami.
Túto činnosť v poslednom období taktiež postihla finančná kríza. Napriek tejto objektívnej skutočnosti registrujem rozdiely v práci a službách realitných spoločností.
Som rád, že v tejto "branži" som stretol Mgr. Janu Markovú. Je to 100 % profík so všetkým, čo k tomu patrí. Flexibilná, kultivovaná, precízna, dôsledná, seriózna, spoľahlivá.
Spolupracoval som s ňou už pri štyroch zákazkách a všetko bolo na super úrovni.

Klient: Doc. PaedDr. Slávka Kopčáková, PhD
Spolupracovať s p. Mgr. Markovou som mala česť už viackrát. Jej profesionalita, presnosť, dochvíľnosť, spoľahlivosť atď. je príkladná vo sfére jej pôsobenia. Ľudskosť a pochopenie konkrétnych problémov či životnej situácie konkrétneho klienta je súčasťou jej pracovnej stratégie. Odporúčam! *****

Klient: JUDr. Štefan Ondrej
Počas opakovanej spolupráce s pani Markovou, by som v prípade potreby už iného realitného makléra ako nekontaktoval, keďže som bol maximálne spokojný s komunikáciou, spoľahlivosťou, praktickými skúsenosťami, pozitívnym myslením, prehľadom, promptnosťou, profesionalitou a empatiou pani Mgr. Jany MARKOVEJ, čím jej zároveň opätovne ďakujem za pomoc pri predaji a kúpe nehnuteľnosti.

Klienti: manželia Adamovičoví
Veľmi pekne ďakujeme p.Markovej za jej zodpovedný, ústretový a veľmi poctivý prístup k svojej práci a tým aj pomoci svojim zákazníkom.

Klient: Mgr. Marek Machala
S p. Markovou som realizoval predaj svojej dlhoročnej nehnuteľnosti. Prípad bol komplikovaný, pretože som už dlhšiu dobu nežil na Slovensku, ani nikto z mojich príbuzných.
Navyše ako sa ukázalo, potrebovali sme dovybaviť dokumentáciu, aby bolo možné realizovať predaj. S pomocou p. Markovej sa nám podarilo dať všetko do poriadku a aj osloviť správnych potenciálnych kupujúcich a v rozumnom čase transakciu vybaviť. Obdivujem zmysel pre detail p. Markovej, ktorá si všimla drobných chýb v predajnej dokumentácii a tak nám všetkým ušetrila veľa času.

Klient: Ing. Jozef Šoltis
So službami realitnej kancelárie som bol veľmi spokojný, hlavne s pani Mgr. Markovou, ktorá robí svoju prácu profesionálne a odporúčam aj iným klientom, ktorí riešia bytovú otázku, aby sa na ňu obrátili.

Klient: manželia Wittneroví
Spolupráca s p. Markovou bola nadštandardná. Sme nad mieru spokojní. Odporúčam každému, aby taký prístup zo strany realitnej kancelárie zažil. ĎAKUJEME!

Klient: Ing. Róbert Tarabík
Rád by som aj touto formou reagoval na predaj môjho bytu, ktorý sa zrealizoval v Prešove. Nakoľko som už v tej dobe pôsobil presne na opačnom konci Slovenska a mal som záujem predať byt, dal som na odporúčanie bývalého kolegu a kontaktoval som Vás p.Marková. A musím oceniť Váš prístup už od nášho prvého kontaktu. Všetko čo sa týkalo jednania, ochoty, odbornosti, normálneho ľudského prístupu, schopnosti poradiť, podávania informácii, bolo na super úrovni. Nemôžem nič vytknúť, všetko bolo zabezpečené po každej stránke k maximálnej spokojnosti.

Klienti: manželia Vachmanskí
So spoluprácou s Mgr. Markovou sme boli nadmieru spokojní. Vysoko si ceníme profesionalitu a zodpovednosť realitnej maklérky, ale aj pohotovosť, ochotu a ľudský prístup. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Klient: p. Benčíková
Vynikajúca práca od samého začiatku. Ponuka nehnuteľnosti, novinky, promptnosť, flexibilita...

Klient: p. Hudák
Niet čo dodať. Úplná spokojnosť. Spolupracoval som už pri dvoch zákazkách.

Klient: p. Dančík
Spolupráca s bola na dobrej profesionálnej úrovni.

Klient: p. Litecký
Oceňujem aktívny prístup a flexibilitu.

Klient: p. Herkeľová
Spolupracovalo sa nám veľmi dobre. P. Marková veľmi prívetivo a kultivovane vystupuje, je ochotná, dynamická, profesionálna.

Klient: p. Valenčínová
Boli sme s p. Markovou nadmieru spokojní. Mali sme už s inou realitnou kanceláriou skúsenosť, takže to vieme patrične oceniť.

Klient: p. Kovalčíková
So spoluprácou sme boli veľmi spokojní. Seriózny a zodpovedný prístup, spoľahlivosť a dobrá informovanosť zo strany realitnej maklérky.

Klient: p. Iľová
Boli sme spokojní s rýchlosťou a precíznosťou p. Markovej, ktorá nám vždy vyšla v ústrety.

Klient: p. Oborník
Po všetkých aspektoch som zažil neuveriteľnú férovosť a ľudskú ústretovosť, flexibilitu a maximálnu profesionalitu.

Klient: p. Hláč
Služby boli na vysokej úrovni.

Klient: p. Vasiľová
S vašimi službami som bola veľmi spokojná. Boli ste stále k dispozícii a vedeli ste poradiť, všetko zabezpečiť, komunikácia s vami bola veľmi dobrá.

Klient: p. Geciová
Spolupráca výborná, zodpovedná, prehľadná, rýchla.

Klient: p. Lozinská
Uvítala som ľudský prístup a trpezlivosť.

Klient: p. Švida
Spolupráca bola na vysokej profesionálnej úrovni čo sa všetkého týka -maximálna spokojnosť.

Klient: p. Tarageľová
S realitou kanceláriou sa mi spolupracovalo dobre. Som spokojná.

Klient: p. Štrihová
Veľmi dobre sa nám spolupracovalo, žiadne negatíva by som nevedela vyzdvihnúť, naopak ochotu, ústretovosť, trpezlivosť, ľudskosť. Ďakujeme vám za veľmi dobrú spoluprácu ešte raz ďakujem.

Klient: p. Lehotská
P. Markovej chcem poďakovať za jej profesionalitu, ústretové, nevtieravé a ľudské vystupovanie. Som rada, že som stretla človeka na svojom mieste. Človeka, ktorý miluje svoju prácu a pristupuje k nej zodpovedne. Prajem jej veľa spokojných zákazníkov, ktorí budú mať to šťastie a prídu do kontaktu práve s ňou.


Spoločnosť REAL PROSPERITY s.r.o. si vyhradzuje právo na zmeny a úpravy zobrazených informácií. Spoločnosť nenesie zodpovednosť voči iným subjektom za priame aj nepriame následky škôd, ktoré vznikli použitím týchto informácií.

Realitný softvér backOFFICE®