*


Kontaktujte nás na
+421 905 979 095

Nehnuteľnosti a reality na predaj v Turecku .

Nehnuteľnosti a reality na predaj v Turecku .

ZABEZPEČTE SI VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ

ZABEZPEČTE SI VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ
Vážená pani, Vážený pán,

ďakujeme Vám, že ste zavítali na našu internetovú stránku spoločnosti REAL PROSPERITY s.r.o. Sme radi, že nám venujete svoj čas a dávate nám priestor, aby sme sa Vám v krátkosti predstavili.


Sme dynamicky sa rozvíjajúca sa realitná kancelária pôsobiaca predovšetkým vo Východoslovenskom kraji, ktorá Vám zaistí pomoc pri kúpe, predaji či prenájme nehnuteľností.


Naša spoločnosť už od svojho založenia bola zameraná na kvalitu nie na kvantitu a preto sa u nás stretávate vždy s osobným prístupom našich pracovníkov. Cieľom našej realitnej kancelárie nie je mať v ponuke nekonečné množstvo obchodných prípadov a rôznych ponúk, ktorým by sme sa nemohli naplno venovať, ale mať taký počet zákaziek, na ktorých môžeme zodpovedne, kvalitne a profesionálne pracovať.


Náš zákazník je u nás vždy na prvom mieste, rešpektujeme jeho záujmy a požiadavky. Vybavujeme jeho záležitosti s maximálnou diskrétnosťou. Uvedomujeme si, že predaj, kúpa alebo prenájom nehnuteľnosti je pre klienta krok, pre ktorý sa rozhodne len niekoľkokrát za svoj život. Snažíme sa preto o poskytnutie takých služieb, ktoré minimalizujú právne riziká a problémy spojené s prevodom nehnuteľností.Radi by sme našou činnosťou prispeli k celkovému zvýšeniu dôvery v realitné kancelárie v SR. Preto nielen všetko zaisťujeme v súlade so zákonom a v súlade s dobrými mravmi, ale tiež podľa etických zásad spoločnosti. Samozrejmosťou je pre nás osobný prístup ku klientom a kvalitné profesionálne zázemie pri realizácii zmlúv.


Realitná kancelária REAL PROSPERITY s.r.o. , navrhuje vždy riešenie s istotou. Sme spoločnosť, ktorou cieľom je spokojný zákazník v každom obchodnom prípade a jeho pozitívne referencie k jeho najbližšej rodine a priateľom. Ľudia sú u nás na prvom mieste.


Našim dlhodobým cieľom je stať sa jednou z najlepších realitných kancelárií na poskytujúcou kvalitný kompletný servis v oblasti nehnuteľností a ich financovania.Všetky informácie a podmienky Vám radi predstavíme na osobnom stretnutí.
Ing. Dalibor PAVEL
konateľ spoločnosti
Spoločnosť REAL PROSPERITY s.r.o. si vyhradzuje právo na zmeny a úpravy zobrazených informácií. Spoločnosť nenesie zodpovednosť voči iným subjektom za priame aj nepriame následky škôd, ktoré vznikli použitím týchto informácií.

Realitný softvér backOFFICE®